Právoplatné kolaudačné rozhodnutie veža B


Mestská časť Bratislava-Ružinov vydala Kolaudačné rozhodnutie na vežu B, ktoré je právoplatné dňom 14.5.2018.  

Poďte s nami podporiť správnu vec!


Tak ako každý rok, tak i tento nebude výnimkou- Dňa 24.05.2018 pôjdu naši zamestnanci darovať krv do Ružinovskej nemocnice v Bratislave (NTS), ak máte záujem, pridajte sa k nám!

Ukončili sme výstavbu obaľovačky v obci Beňuš


Obaľovačka sa nachádza na západnom vstupe do obce. S jej realizáciou sme začali v semtembri 2017. viac info ...tu.

Kolaudujeme obaľovačku v obci Beňuš


Riešená lokalita sa nachádza na západnom vstupe do obce Beňuš pri hlavnom prístupovom dopravnom ťahu z Brezna. Riešená lokalita je určená pre výstavbu priemyselnej zóny, oblasť priemyselnej výroby stavebných látok. Na voľnej ploche bolo osadené zariadenie novej modernej obaľovačky - Solidbatch 180, s výkonnými látkovými filtrami doplnené zariadením na spracovanie recyklovaných živičných zmesí.

 

Programová konferencia 2018


Dňa 19.04.2018 sa uskutočnila Programová konferencia Metrostav Slovakia a.s.; kde boli zhodnotené výsledky spoločnosti za uplynulý rok, strategické ciele a jej smerovanie. So svojimi príspevkami vystúpili všetci riaditelia, personálny manager, a tiež kolegovia venujúci sa technológii BIM (Building Information Modeling). Tohtoročná konferencia sa niesla v uvoľnenom štýle a s priateľskou atmosférou čomu dopomohli priestory v ktorých sa konferencia konala.     

Naša spoločnosť sa zúčastnila futsalového turnaja BIFC 2018


Tak, ako v rokoch 2016 a 2017, tak aj v tomto ročníku sa nám podarilo postúpiť medzi štyri najlepšie tímy za účasti 25 firiem pôsobiacich v segmente stavebníctvo a development. S radosťou môžeme konštatovať, že rok 2018 sa stal najúspešnejším v histórii tohto turnaja a  spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. obsadila vynikajúce 2. miesto! Našim kolegom gratulujeme:-)

 

Kontaktujte nás

Adresa
Metrostav Slovakia a.s.
Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava 26
Slovakia
Recepcia
+421 2 58 25 71 11
Chcete stavať?
zakazka@metrostav.sk
Kupujete byt?
reality@metrostav.sk
Hľadáte zamestnanie?
kariera@metrostav.sk
Chcete byť našim
dodavateľom?
dodavatelia@metrostav.sk
Zastúpenie pre Východné Slovensko
poprad@metrostav.sk
Generálny riaditeľ
riaditel@metrostav.sk